• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

курсна листа и временска прогноза

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kapkavino

Intern
13 мај 2007
43
0
www.stipfashion.com
Здраво може ли некој да помогне да ми објасне како на страна да ставам курна листа во која ке има и за "денар", и временска прогноза.
Имам разгледувано дека може да се земаат информациите за тие работи од на пример една страна и зависно како таму ке ги менуваат така и кај мене да ги покажува резултатите автоматски.
По можност ако има некоја едноставна варијанта мислам без графика, значи само информациите да ги добивам со бројки.
Ако не е изводливо тоа тогаш ништо здравје :).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,015
Мислења
854,644
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно