Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Курсеви за програмирање?

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8.362
5.358
OHRID кај ензероно
Дали знаете добри курсеви за програмирање? Ако знаете ве молам за препорака за курсеви за програмски јазици html,css,java и script,c++, java и сично.
За web дизајнирање за андроид и сл.
Ви благодарам
 

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
411
608
Имаш избор во Brainster, Seavus, Semos, Code Academy. Сите овие се популарни и имат голем избор на курсеви/академии, малце се скапи ама ако навистина сакаш да учиш и учиш, за неколку месеци работа ги враќаш парите назад од инвестицијата. Јас ти препорачувам или Semos или Brainster.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно