• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Курс онлајн Visual Studio

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
281
144
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари
има ли некој курс онлајн што не се плаќа,да се научи за visual studio,mvc,asp.net и врзување на направени програми со asp.net?
благодарам однапред
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.414
Мислења
900.375
Членови
32.127
Огласи
505
Најнов член
Medelin
На врв Дно