Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

курирска служба скопје

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.254
1.528
orgrimar
МИ треба курирска служба за документи и мали пратки низ СКопје кои доставуваат за неколку часа, по интернетов излегуваат само обични курирски пошти. Порано имаше велосипедист служба која доставуваше за 1 час, немам инфо дали сеуште работат, старите телефони недостапни.
 

JamesKirk

Practice makes perfect
12 февруари 2015
1.340
1.075
Струга
www.facebook.com
JamesKirk's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Порано Delco работеа со документи и слично. Незнам дали постојат уште
 

stojatoni

Intern
3 декември 2012
78
48
Miami, Florida
МИ треба курирска служба за документи и мали пратки низ СКопје кои доставуваат за неколку часа, по интернетов излегуваат само обични курирски пошти. Порано имаше велосипедист служба која доставуваше за 1 час, немам инфо дали сеуште работат, старите телефони недостапни.
Пиши ми утре пп. Комшијата работи тоа. Само незнам каде работи. Ќе прашам и ќе ти кажам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.361
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно