• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купвам 2 во 1 PSU 24 Pin Adapter кабле

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CykaBlyat

Gaining Experience
22 октомври 2016
445
291
На гробишта
Ако некој има нека понуди кабел од насловот или да ми кажи од кај можам да купам ваков кабел во Македонија.


41NT59NNbhL._AC_SX425_.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,128
Мислења
838,953
Членови
29,038
Најнов член
Aspasija42
На врв Дно