1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купување половен PS3 или PS4... што е потребно да се знае?

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од Глупав, 8 ноември 2018.

Тагови:
 1. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  289
  122
  20 Април 2008
  Машко
  При купување на еден од последните две PS конзоли (некоја половна верзија), што е потребно да се знае??? Имам некоја информација за можно блокирање на account-и ама не знам дали се врзани со конзолата блокадите или само со еmail адресата... ако може од прва повеќе информации за ps newbie s ... благодарам однапред...
   

Сподели

Вчитување...