1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам звучници

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dreamson, 15 Мај 2019.

 1. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  225
  358
  8 ноември 2009
  Купувам звучници зачувани во исправна состојба било кој од следниве модели.

  JBL E80
  JBL E90
  JBL E100
  JBL ES80
  JBL ES90
  JBL ES100
  JAMO CLASSIC10
  JAMO D590
  JAMO D450
  JAMO 707

  Ако има некој да понуди може по пп или тел. 070-77 11 79 Зоран
   
 2. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  225
  358
  8 ноември 2009
  Купено може клуч!
   

Сподели

Вчитување...