1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам XIAOMI REDMI 6A

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Makedonec^, 3 Септември 2019.

 1. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  145
  92
  21 ноември 2012
  Машко
  Купувам XIAOMI REDMI 6A, ако има некој на продажба,нека пише инбокс..
   
 2. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  145
  92
  21 ноември 2012
  Машко
 3. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  145
  92
  21 ноември 2012
  Машко
  Купено!
   
  На Маша му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  418
 2. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  827
 3. mnikolce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  245
 4. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  703
 5. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  338
Вчитување...

Сподели

Вчитување...