1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам xiaomi mi9t

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nvidia88, 20 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  354
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Како од наслов,ако има некој mi9t на продажба,нека пише инбокс..
   
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  354
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Бумп...будгетот се зголеми...може и нешто од oneplus7
   
 3. goran_oh

  goran_oh
  Practice makes perfect

  1,343
  1,126
  26 Април 2013
  Машко
  Имаш тука на форумов се продава OnePlus 7 .

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
  На cipiripi и nvidia88 им се допаѓа ова.
 4. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  Продаден е поодамна, ако мислиш на мојот.

  Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
   
  На goran_oh му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,333
  780
  12 Април 2017
  Машко
  @DonFrozex рече дека веќе не носи, ама незнам дали има уште некој по дома.
   
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  354
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 7. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,333
  780
  12 Април 2017
  Машко
  Шо зема и колку пари ако не е тајна?
   
 8. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  354
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  mi9t za 15.500 :)
   
  Futurelakimens, gremlin, TATA_MATA и на уште 1 им се допаѓа ова.
 9. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,055
  4,333
  28 oктомври 2008
  Со локална гаранција?
   
 10. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  354
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Да,секако користен али топ состојба
   
  На Futurelakimens и Banjifiko им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,923
 2. Zippo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  637
 3. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,366
 4. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,088
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...