• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам Xiaomi Mi A3, Redmi Note 8 (без Т)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
652
513
Купувам Xiaomi Mi A3, Redmi Note 8 (без Т)
Ако има некој што не му требаат, нека повели

Sent from my MI 4W using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,754
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно