1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Xiaomi Amazfit Bip

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Zippo, 13 Јули 2018.

 1. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Купувам Xiaomi Amazfit Bip, по можност црна боја.

  Испратено од Nexus 6P
   
 2. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Bump

  Испратено од Nexus 6P
   
 3. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Купено од Аљи Xiaomi Amazfit Pace

  Испратено од Nexus 6P
   
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,769
 2. mnikolce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  278
 3. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  750
 4. damil
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  4,266
Вчитување...

Сподели

Вчитување...