1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам - Xeon за LGA2011-3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Costigan_Jr, 16 Јуни 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
 2. Luidgi

  Luidgi
  On your way to fame

  865
  891
  24 Февруари 2008
  На Boldozer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. Тони
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  467
 2. stevo15
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  590
 3. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  567
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  584
Вчитување...

Сподели

Вчитување...