1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам хдд кеди за лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од StalkeR, 12 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,867
  3,418
  5 Декември 2009
  Машко
  Ми треба кеди за во лаптоп.
  Пишете тука или пп.

  Sent from my Huawei P20 Lite using Tapatalk
   
 2. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  853
  557
  1 Јуни 2016
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  546
  317
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,867
  3,418
  5 Декември 2009
  Машко
  Па што гледав јас.. Фала дечки, може клуч. :)

  Sent from my Huawei P20 Lite using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Arabian
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  358
 2. Tajson
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  326
 3. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  352
 4. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  537
 5. Cika
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  454
Вчитување...

Сподели

Вчитување...