1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам хард диск/SSD

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од mihovkris, 19 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  851
  555
  1 Јуни 2016
  Купувам 2.5" хард диск (750GB/1TB) или 480 - 500GB SSD до 3000 денари.
  Предност цена и колку време се користени.

  Понуди тука или ПП.

  Фала.
   
 2. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  851
  555
  1 Јуни 2016
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...