1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Х58 матична плоча

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од FilipM, 31 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. FilipM

  FilipM
  Gaining Experience

  53
  126
  26 oктомври 2016
  Машко
  Купувам било каква, исправна Х58 плоча... Доколку некој има, или знае некој да има, би било одлично :)
   
 2. FilipM

  FilipM
  Gaining Experience

  53
  126
  26 oктомври 2016
  Машко
  Купено, може клуч
   
Слични теми
 1. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  387
 2. gocetan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
 3. Lazarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  241
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...