1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам х2 PS3 Eye camera

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Spawny, 31 Март 2020.

 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  82
  77
  22 Декември 2013
  Машко
  Здраво,

  Ми требаат две PS3 Eye камери.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  DeJaVu

  DeJaVu
  On your way to fame

  563
  684
  21 ноември 2010
  Машко
  За хедтракинг ти требаат?
   

Сподели

Вчитување...