1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Wraith Spire или Wraith Prism

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од stevo15, 26 Март 2019.

 1. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
  Како што гласи насловот купувам Wraith Spire LED или Wraith Prism.
   
 2. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
 3. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
  Имам јас од 2600x изваден. Пиши ПП, ке се договориме.

  [​IMG]
   
 4. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
  Не е лед верзијата овај, ми треба од 2700 или 2700X.
   
 5. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
 6. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
 7. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
 8. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко
 9. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  222
  17 Септември 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...