1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

(Купувам) Wireless рутер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Balanar, 11 Септември 2019.

 1. Balanar

  Balanar
  Баниран/a

  1,066
  1,162
  6 Декември 2016
  Машко
  Ќе се користи за помал дуќан, така да...
  Некој да му фаќа прашина некое рутерче? Нови Tenda се околу 800-900 денари, на пола цена (или така нешто) не знам дали е фер да барам половен. Секако во зависност на рутерот што се нуди.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,110
  4,388
  4 ноември 2013
  Машко
  За тие пари ке си купиш проблем :)

  Земај некој до кај 1200 денари, се наоѓаат добри TP Link-чиња за тие пари ("добри", ке ти брка работа за тој простор).
   
  Astro, krema и на Balanar им се допаѓа ова.
 3. ТАТА_МАТА

  ТАТА_МАТА
  Practice makes perfect

  1,466
  1,643
  25 Март 2013
  Машко
  Јас имам еден Netgear, супер си бркаше работа, ама ми дадоа од Телекабел оптички модем/рутер па веќе не ми треба. Ако си заинтересиран пиши, па вечер ќе го сликам и ќе ти кажам кој модел е. Твој е за 450 денари
   
Слични теми
 1. mariomako
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,705
 2. Tunee
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,673
 3. LeRade
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,173
 4. Necromancer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  456
 5. P.Overdrive
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  967
Вчитување...

Сподели

Вчитување...