1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Wireless Router

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од masterwu, 3 ноември 2018.

 1. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
  Купувам wireless AC router. Понудете некој Xiaomi или TP-Link.

  Понуди во ПП.
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
 3. Riste19

  Riste19
  Gaining Experience

  298
  98
  14 ноември 2016
  Машко
  Ако си за Xiaomi MI WiFi Router 3 нов , неотпакуван имам , 1167Mbps 802.11AC е!
   
 4. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
  Пиши цена.
   
 5. marv

  marv
  On your way to fame

  1,288
  616
  5 oктомври 2007
  Машко
  Ако не се пазарите со @masterwu јас сум заинтересиран за рутерчето. Уствари која точно верија е? 3, 3Ц, 3г ?

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
 6. Riste19

  Riste19
  Gaining Experience

  298
  98
  14 ноември 2016
  Машко
  1500ДЕН.

  3 GLOBAL
   
  Последна промена: 8 ноември 2018
 7. 123456

  123456
  Gaining Experience

  358
  143
  12 Април 2013
  Машко
  Мојот е 3г, оргинал кинески фирмваре, 2000ден
   
 8. Zippo

  Zippo
  Gaining Experience

  493
  413
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Каде каде подобра варијатна е 3г ако користиш торент и DLNA
   
 9. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
  Го продаваш ти твојот? Нов е или користен?
   
 10. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
  Нц нц нц, значи сеуште има hijack-ери на огласи на форумов. Чоек постира понуда на оглас, му праќаш порака, веќе го продал на друг.

  Респект меѓу членови 0.
   
  На worker_x му/ѝ се допаѓа ова.
 11. krema

  krema
  Professor

  7,077
  6,723
  24 Јуни 2009
  Машко
  Тоа е тоа,
  нашата чудесна земја македоЊа :D
   
  На masterwu му/ѝ се допаѓа ова.
 12. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  519
  347
  11 Февруари 2016
  Машко
  Проблемот не е само кај hıjacker-ите, проблемот е и со луѓето што продаваат и откако ќе понудат на еден, пред да добијат одговор веќе го шитнале на друг.

  Затоа паше нарачај си од GearBest :), ем нов ќе си земиш ем по иста цена ко половен тука на форум.

  Ајт клуч.
   
Слични теми
 1. psybaron
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,078
 2. rainy nigth
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,395
 3. KingRaven
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,805
 4. zajko
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,467
 5. Cika
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  366
Вчитување...

Сподели

Вчитување...