• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам Wii U (Nintendo)

toshex

the fool
18 септември 2013
5,699
6,489
Мелмак
Купувам нинтендо Wii U. Буџет 100 еур. Битно е да работи, да доаѓа со сите потребни ствари и да не е третиран ко фудбалска топка (големи видни маани, гнасотии и слично). Ако доаѓа со некоја игра тоа е бонус.

2560px-Wii_U_Console_and_Gamepad.png


Понуди и контакт во ПП.
 
Последна промена:

toshex

the fool
18 септември 2013
5,699
6,489
Мелмак
Бамп! Дечки да напоменам не ми праќајте понуди за Wii (обично нинтендо ви) бидејќи барам WII U (сосема различна конзола е). Видете слика погоре.
 

toshex

the fool
18 септември 2013
5,699
6,489
Мелмак
Најдов на ибеј има веќе доста ама ќе дадам шанса уше некој период локално ако се најде за да не случајно на старо купено ме моткаат во пошта за пакет.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,575
Членови
30,802
Најнов член
nestorosky_187
На врв Дно