Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам вентилатори за Gigabyte Aorus RX580

Статус
Затворена за нови мислења.

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
2.400
5.505
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 5900x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 920+
PSU
Cooler Master V750 Gold v2
RAM
2x16GB G-Skill 3200 CL16
Video card
EVGA RTX 3080Ti FTW3 Ultra
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Razer Basilisk v3 Pro, Logitech Master MX 3
Keyboard
Мало е полето за набројување
Audio
Presonus Eris 3.5, Mackie CR8S
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon
dekomote додаде нов оглас:

Купувам вентилатори за Gigabyte Aorus RX580 - Проценка

Купувам 2 вентилатори за Gigabyte Aorus RX580. Вентилаторите се со 3 шрафчиња, широки 88мм чинам.
Ако има некој, да не чекам од алиекспрес. Пожелно Скопје, може и карго.

Погледнете го атачментот 135583Погледнете го атачментот 135584

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.967
Мислења
972.371
Членови
35.312
Огласи
2.915
Најнов член
Spes3103
На врв Дно