1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам вентилатор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 6 Февруари 2017.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,017
  4,034
  18 Септември 2013
  Машко
  Ми треба БОКС вентилатор, за DIY привремен собен филтер. Пример нешто ко на сликава. Кај да најдам? Ако продава некој ПП.
   

  Прикачени датотеки:

  • 14295_1.jpg
   14295_1.jpg
   Големина:
   71 KB
   Прегледи:
   44
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,580
  4,405
  23 Јуни 2015
  Машко
  Кажи големина и дали мора да има брзини или не? Нешто слично на ова имаше во Бриколаж, незнам дали има уште. Пробај и во Хубо Маркет, пластичарите?
   
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,017
  4,034
  18 Септември 2013
  Машко
  Пожелно е да има бар 2-3 брзини заради бучава. Големина 30+ сантими претпоставувам. Ако некој тука знае подобро во врска со проток на воздух и се тоа нека каже (јас гледав DIY видеа и реално секакви користат).
   
Слични теми
 1. Tunee
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,989
 2. flashgordon007
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,009
 3. bokiscout
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,839
 4. Sephiroth
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  936
 5. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  417
Вчитување...

Сподели

Вчитување...