1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам вентилатор за мак бук

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Tajson, 25 Јануари 2020.

 1. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  602
  780
  25 Февруари 2016
  Машко
  upload_2020-1-25_18-56-38.png

  Понудете ако имате или посочете кај да го купам.
  Благодарам однапред за вниманието и помошта.
   
 2. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  602
  780
  25 Февруари 2016
  Машко
 3. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  1,161
  1,790
  13 Јануари 2014
  Машко
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  440
 2. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  314
 3. SiPy`
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  371
 4. JasSum
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  323
 5. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  142
Вчитување...

Сподели

Вчитување...