1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам вентилатор/fan за лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од SiPy`, 14 Април 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,623
  4,565
  23 Јуни 2015
  Машко
  Купувам вентилатор/fan за лаптоп како на сликата подолу или ако може да ме посоветувате каде може да се купи. Фала ви!

  Foxconn Newton NFB76405H/686259-001 20180414_205308.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,623
  4,565
  23 Јуни 2015
  Машко
  Може и само вентилаторче. 20180415_205045.jpg
  17 перки 6 сантима
   
  Последна промена: 15 Април 2018
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  434
  290
  9 Февруари 2012
  Машко
  И јас имав потреба од сличен кулер, прашував насекаде, Анхоч и Сет дигаа рамења кога им побарав кулер за лап-топ ко да им барам равенка за Транс-Ворп Биминг (класично за нашите дистрибутери на хардвер) па на крај на реклама 5 најдов човек што поправа лап-топи во Ново Лисиче, му се јавив и имаше каков што ми требаше :)

  Мирко 076911448
   
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,623
  4,565
  23 Јуни 2015
  Машко
  Фала ти, веќе неколку члена ми понудија во ПП. Чекам да ги пробам, па ќе видам и кај човеков.
   
  На Deksa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,623
  4,565
  23 Јуни 2015
  Машко
  Среѓено со маестро Daniel86
   
  Banjifiko, Daniel86 и на borcep им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. username
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,150
 2. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  448
 3. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  321
 4. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  409
Вчитување...

Сподели

Вчитување...