• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Купувам Веб Камера

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
119
181
Здраво, како што гласи насловот, купувам Веб Камера.
Понуди по ПП
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
725
449
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
зависи која ти е намена и што квалитет сакаш треба да бидеш по концизен...
пошто може и камера од телефон да ти врши работа како add-on камера за PC...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,101
Мислења
838,569
Членови
29,018
Најнов член
dimitar.spiroski
На врв Дно