1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам USB мемории - количина

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Steff_Maja, 20 Февруари 2020.

 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,143
  1,690
  30 Мај 2010
  Доколку има некој, Ве молам понудете количина на УСБ мемории.

  USB 2.0 16GB.

  Потребни парчиња - 300.

  Најповолно се смета најниска цена. :)
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,143
  1,690
  30 Мај 2010

Сподели

Вчитување...