1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам Tower cooler со 8, 12cm вентилатор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 14 Јули 2018.

Тагови:
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  како што вели насловот, ми треба за проект со TEC (Peltier module). дајте предлози, колку поефтин толку подобро.
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  аман бе, никој не продава ладњаци??? bump!
   
Слични теми
 1. zorandesign
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,021
 2. bokiscout
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  981
 3. StalkeR
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,405
 4. Woofer
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,073
 5. pcdownside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,656
Вчитување...

Сподели

Вчитување...