1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам TinAudio T2

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Goran995, 18 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Goran995

  Goran995
  On your way to fame

  350
  542
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  Може ПП или тука.
  Праќање/примање евентуално по карго.
   
 2. TheMarshal

  TheMarshal
  Practice makes perfect

  752
  1,205
  3 Јануари 2019
  Машко
 3. Goran995

  Goran995
  On your way to fame

  350
  542
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  bump.

  Сеуште купувам TinAudio T2.
   
 4. Goran995

  Goran995
  On your way to fame

  350
  542
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  Mоже да се затвори темата, ќе се порачува од Али.
   
Слични теми
 1. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  440
 2. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  461
 3. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  481
 4. martinmax
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  716
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...