1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Thinkpad t500/w500/w700

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 25 Мај 2020.

 1. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  321
  1,072
  28 ноември 2017
  Машко
  Купувам high end Thinkpad circa 2007-2011та - да е добро зачуван.

  Модели што ми фалат во колекција: Т500,w500,w700,x201,x220.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  321
  1,072
  28 ноември 2017
  Машко
  Може и t510/w510,t520/w520
   
Слични теми
 1. RoninMK

  Продадено Lenovo ThinkPad P52

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,050
 2. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  191
 3. Lazarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  156
 4. Lazarko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  220
Вчитување...

Сподели

Вчитување...