1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam televizor

Дискусија во форумот 'Сугестии за IT.mk/market' започната од kiko98, 23 Мај 2018.

 1. kiko98

  kiko98
  Intern

  11
  3
  29 ноември 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...