1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам телефон

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од psyside, 9 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,672
  26,284
  4 Септември 2008
  Најмалце 3гб рам, минимум Snapdragon 653/660/652/636/632 и солидна камера.

  Користен, нов - сеедно, буџет, да не биде скап, понуди пп.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,269
  3,564
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Koja cena mu e realna na xiaomi mi a2 uste 3-4 meseca garancija ? So tragi na koristenje nesto sitni grebki ? 4/64 e.
  Ako me bendisa cenata bi go dal.
   
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,754
  3,904
  1 Септември 2011
  Машко
  100 evra
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,155
  8,531
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 5. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,672
  26,284
  4 Септември 2008
  @Fatal1ty_ @shifty По грешка сум ја отворил темава во мобилни, ве молам префрлета ја во купувам, и означете ја со купено.
   
Слични теми
 1. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  229
 2. goce03
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  460
 3. riki_staff
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  299
 4. draganamon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  263
 5. kolesk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  285
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...