1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам телефон до 9.000 ден

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од draganamon, 19 Август 2019.

 1. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  333
  462
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Здраво дечки,
  Купувам телефон до 9.000 денари.
  Преферирам Самсунг.
  Телефонот ке се користи од постара особа, и треба да го купам до Среда.
  Веке најдов телефонче во мобилара кое ги задоволува потребите, но сакав да пишам и овде.

  Новиот телефон треба да замени Самсунг Ј3 2016 или 2017 година (со 8гб меморија) кој корисникот го користи во моментов, па доколку некој е заинтересиран може и замена со моја доплата.

  Локација Скопје.
  Понуди во ПП.
  Поздрав.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 2. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  333
  462
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Купено Samsung A8 2018 за 9000 ден од Mobelix.
   
  На Banjifiko и damil им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  236
 2. goce03
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  464
 3. riki_staff
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  302
 4. goce03
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  633
 5. toshex
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,325
Вчитување...

Сподели

Вчитување...