• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам тастатура за постар Dell Latitude E6400

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
325
1,109
Купувам тастатура како на сликата. Одговара на повеќе модели лаптопи.

za Ace tastatura.jpg za Ace tastatura2.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,053
Мислења
837,657
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно