• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам тастатура за lenovo thinkpad t430 t440 t530

  • Ја почнал/а темата
  • #1

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
386
288
Како што гласи насловот
Барам тастатура за lenovo t430. Фаќа и од други модели на thinkpad. Ako има некпј нека понуди
 

toshex

Unbeatable
18 септември 2013
5,226
5,819
Мелмак
Како што гласи насловот
Барам тастатура за lenovo t430. Фаќа и од други модели на thinkpad. Ako има некпј нека понуди
Не знам од тапа апликацијава порака како да ти пратам. Провери од Е520 тастатура дали одговара.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,976
Мислења
854,078
Членови
29,622
Најнов член
eyeris
На врв Дно