1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам тастатура за лаптоп Toshiba

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од iface, 8 oктомври 2017.

 1. iface

  iface
  Gaining Experience

  101
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Купувам исправна тастатура за Toshiba Satellite L750
   
 2. iface

  iface
  Gaining Experience

  101
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Може клуч, земена е од али за 450ден, денес стигна после 2 недели.
   
Слични теми
 1. kire_33
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  352
Вчитување...

Сподели

Вчитување...