1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам тастатура за fujitsu siemens esprimo mobile v5515

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од kire_33, 2 Февруари 2017.

 1. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  186
  96
  16 Февруари 2012
  Машко
  купувам тастатура за сименс v5515 како што гласи во насловот,
  не мора да е зачувана само да е исправна, бидејќи постар е лаптопот и не вреди да се купува нова.
  понуди тука или во пп.
   
 2. Vampo

  Vampo
  Gaining Experience

  350
  236
  24 oктомври 2010
  Машко
  Лаптопов е мазга! Види ако може да ти најде @gocetan
   
  На kire_33 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  186
  96
  16 Февруари 2012
  Машко
Слични теми
 1. vlatkorun
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,468
 2. Hustle_till_i_die
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  887
Вчитување...

Сподели

Вчитување...