1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам тастатура за Dell Inspirion N5110

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од mkgunner, 17 Февруари 2020.

 1. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  195
  102
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
 2. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  195
  102
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
  На RoninMK и Mario.Bog им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Martinco5
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,035
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  411
 3. Pilsator
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  175
 4. vladimir171

  Проценка Dell N5110 i Dell N3521

  vladimir171, 8 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  801
 5. Pinceta
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  158
Вчитување...

Сподели

Вчитување...