• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам тастатура за Asus Eee PC 1005PXD

Astro

Epic
20 јуни 2012
8,126
11,657
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Дали му се наоѓа на некого тастатура исправна? Имам едно Eee PC да го средам за едно дете.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
8,126
11,657
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64

Nikola100

Домаќин
30 септември 2019
1,056
945
Скопје
Нема да пасува, 900ah е 9 инчниот модел, овој е 10.1
Благодарам сепак.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Хмм Да проверам утре у подрум - ако не сум го фрлил - тастатурата е здрава.. Ќе те известам утре...
Мислењето е автоматски споено:

Хмм Да проверам утре у подрум - ако не сум го фрлил - тастатурата е здрава.. Ќе те известам утре...
Дали му се наоѓа на некого тастатура исправна? Имам едно Eee PC да го средам за едно дете.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
0-02-0a-e0cec8a431a09b26ad32109bfa99cc0c5540bd8284b8c79e7883710a2922bb2a_cfda4aa331a937f5.jpg 0-02-0a-74f96a93699edd076385867ea7fc9a9a5876ea2f5e1ff7ec5c11627173c85186_71c87020c46d895c.jpg 0-02-0a-7a058d0e733a331845346a5ecfd28efa70857dbfca112cfa6938c53e9b15de3a_b48a888e4b1a6d27.jpg

Ме копкаше , се симнав го најдов . Одговара ?
 
Последна промена:

Astro

Epic
20 јуни 2012
8,126
11,657
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Хмм Да проверам утре у подрум - ако не сум го фрлил - тастатурата е здрава.. Ќе те известам утре...
Мислењето е автоматски споено:Погледнете го атачментот 105502Погледнете го атачментот 105503Погледнете го атачментот 105504

Ме копкаше , се симнав го најдов . Одговара ?
Да, ова е тоа што ми треба. Исправна е?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,085
Мислења
877,257
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно