Купувам таблет

stavrov69

Gaining Experience
26 ноември 2008
433
219
Здраво, доколку има некој да понуди таблет. Големината не ми е битна само да биде барем 2gb рам.
Понуди по пп.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,604
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно