• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам ссд/cpu&mb

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Boldozer

On your way to fame
2 ноември 2012
1,153
569
Скопје
Купувам:
1. Сата ссд од 240гб или поголемо
2. Процесор ryzen 5/3 или i5/i3 8/9/10ген
3. Плоча ам4/лга1151 за некој од наведените cpu-а
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,716
Мислења
831,214
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно