1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Sony Ericsson MPS-70 звучници

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Steff_Maja, 13 Февруари 2020.

 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,112
  1,670
  30 Мај 2010
  Купувам Sony Ericsson MPS-70 звучници
  Услови - исправна состојба.

  [​IMG]
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,112
  1,670
  30 Мај 2010
Слични теми
 1. kkxenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,254
 2. sumi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,476
 3. The_Man
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  623
 4. Стап
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,011
 5. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  388
Вчитување...

Сподели

Вчитување...