1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам сокршен (канта) iPhone 6 или нагоре

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од paraglajder, 11 Декември 2019.

 1. paraglajder

  paraglajder
  Gaining Experience

  194
  100
  9 Јануари 2008
  Ми треба за тестирање, така да доволно е да работи тачот. Ако има некој канта сокапан iPhone што не му се исплаќа да го поправа ќе му го купам за некоја илјадарка ^^
   
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  669
 2. goranzoran
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  529
 3. goranzoran
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  526
 4. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  416
 5. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  366
Вчитување...

Сподели

Вчитување...