Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9

Статус
Затворена за нови мислења.

coki

:(){ :|:& };:
26 ноември 2021
343
475
/home/coki
coki додаде нов оглас:

Купувам SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9 - Проценка

Ми треба една плочка SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9 за да оспособам лаптоп за еден сосед - пензионер. Би бил ептен благодарен за донација или фер цена зошто треба да набавувам и батерија и SSD.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.221
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно