1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Socket 478 Матична (865 или 875 чипсет)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 23 Јуни 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  269
  887
  28 ноември 2017
  Машко
  shifty, imortel, b.a и на уште 1 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. igor_igor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  404
 2. prichina
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  585
 3. mrkela2009
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  383
 4. Lazarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  144
 5. kire_33
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  168
Вчитување...

Сподели

Вчитување...