1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam socket 1150 maticna

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Serko, 5 Април 2020.

 1. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  88
  141
  30 Август 2018
  Машко
  H85 bi bilo odlicno.
  Ponudete.
   
 2. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  88
  141
  30 Август 2018
  Машко
Слични теми
 1. Creed_Bratton
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  946
 2. uwemi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  375
 3. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  439
 4. Can4sta
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  368
 5. worker_x

  Продадено Socket 1155 и Socket 1150

  worker_x, 16 Март 2020, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  656
Вчитување...

Сподели

Вчитување...