Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Smartwatch

JunkieMKD

Practice makes perfect
3 декември 2008
2.400
1.175
Ке Пенине
JunkieMKD додаде нов оглас:

Купувам Smartwatch - Проценка

Дечки имам потреба од smartwatch да има опции за повици за нотификации на пораки, viber и остало. Да е зачуван и во добра состојба. Moментално имам Xiaomi телефон па да немам проблеми со конектирање. Понуди по ПП, опција за карго и цена по договор.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно