1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Smart Band

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од mkiptv, 21 Мај 2020.

 1. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  662
  429
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  Заинтересувам сум да купам Xiaomi Mi Band 3 или Band 4.

  Благодарам.
   
 2. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  320
  278
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  На mkiptv му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...