1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Screen Protector за Samsung S8

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од damil, 3 Јануари 2019.

 1. damil

  damil
  On your way to fame

  734
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ако има некој да понуди нека пише.
  Преферирам обична фолија, не стакло, ама ако имате позитивно искуство со некој бренд кажете.

  Купив оригинал фолија од Самсунг ама после лепењето изгледаше страшно лошо, дали многу стоена дали нешто друго,немам појма.
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  828
  772
  27 Април 2010
  Машко
  Повелеле за ефтини пари топ тестирано веќе се изгорев јас од мобеликс 900 денари истата е на алиекспресс за 900 добиваш 3 топ си е со UV лока глу и сите нишани али треба да чекаш иначе топ е стаклото после 4 месеци whitestone морав да го сменав маста му ја извадив испука на секаде за ноте 8смицава

  US $9.74 35% OFF|2pcs Nano Liquid full Glue Tempered Glass&1pcs UV Light&2pcs Liquid Glue For Samsung Galaxy Note 8 S8 S9 Note 9 Screen Protector-in Phone Screen Protectors from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group

  Едит : Иначе нема асални фолии тестирано е и тоа и неисплатливо
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  On your way to fame

  734
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  Како иде процедурата на лепење?

  Ќе ги порачам па ќе те барам кога ќе стигнат :)
   
 4. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  828
  772
  27 Април 2010
  Машко
  За се си има процедура али за тебе нема проблем ќе средиме се нарачај си 3 стакла 3 лепачиња за 900 денари и мирен си затоа што не се исплати за помалце да чекаш бидејќи кај нас 1 ти е 900 денари , а на алиекспрес истото 3 комада 900 денари :)
   
Слични теми
 1. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  881
 2. Banjifiko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  521
 3. paraglajder
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,225
Вчитување...

Сподели

Вчитување...