1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам SATA SSD 120-240GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 22 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  644
  5 Јули 2011
  Ми требаат 3 парчиња, предност цена.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  652
 2. gremlin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,072
 3. windows8
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  550
 4. flashgordon007
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,036
 5. Futurelakimens
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  748
Вчитување...

Сподели

Вчитување...