1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам SATA HDD Caddy 12.7mm

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Vlatzki, 17 Декември 2019.

 1. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  304
  1 Мај 2008
  Понудете.
  По можност од Скопје.
   
 2. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  304
  1 Мај 2008
 3. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  304
  1 Мај 2008
  Купено ново од Премиум компјутери позади Буњаковец... Може клуч. :)
   
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  356
 2. martinmilcev
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  262
 3. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  335
 4. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  233
 5. flashgordon007
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,191
Вчитување...

Сподели

Вчитување...